ADATA XPG SPECTRIX D60G 16GB (1 * 16GB) DDR4 3200 MHz Desktop Memory RAM – AX4U320016G16A-ST60
18 People watching this product now!
Payment Methods:
Description
(as of Sep 24, 2024 21:39:11 UTC – Details)
ADATA XPG SPECTRIX D60G 16GB DDR4 3200 MHz Desktop Memory RAM – AX4U320016G16A-ST60
RAM Size/Kit Size: 16GB (1 x 16GB) | RAM Technology: DDR4
Memory Speed: 3200MHz |CAS Latency: CL 19-19-19
Form Factor: U-DIMM | Works with the Latest AMD Platforms
Operating voltage: 1.35V ~ 1.4V
Customers say
AI-generated from the text of customer reviews
Customer Reviews
0 reviews
0
There are no reviews yet.
Be the first to review “ADATA XPG SPECTRIX D60G 16GB (1 * 16GB) DDR4 3200 MHz Desktop Memory RAM – AX4U320016G16A-ST60”